Про нас

Сімейний парк розваг “Галактика” у Blockbuster Mall — це новий, критий тематичний парк, наповнений сучасними атракціонами та різноманітними розвагами для всієї родини.

Парк розваг у Blockbuster Mall – унікальний, адже це найкраще місце  для сімейного вікенду, крутих тусовок з друзями, пізнавальних та захоплюючих екскурсій з однокласниками, проведення незабутніх дитячих свят, корпоративів та інших івентів будь-якого формату.

Під дахом одного з найбільших в Україні парків розваг — сучасні екстремальні атракціони (Американська гірка, Вінд Стар, Космоджет, батутна арена, ніндзя-парк, віртуальна реальність, дитяча ігрова зона площею понад 1500 м², ігрові та редемпшн-апарати, електро-картинг, тематичний атракціони з елементами квесту «Піраміда Ацтеків», пізнавальний та захоплюючий атракціон-музей «Всередині людини», Дзеркальний лабіринт, Водяна гойдалка, 9D cinema та ще багато нових розважальних локацій, які з’являться зовсім скоро!

Найбільша цінність для команди сімейного парку розваг “Галактика” – безпека відвідувачів та їх гарний настрій. Усі наші атракціони — абсолютно нові, розроблені світовими флагманами ринку розваг, спроектовані на замовлення, змонтовані та протестовані з залученням висококласних закордонних фахівців та українських підрядників, також вони  обслуговуються і керуються спеціально підготовленими та навченими людьми — інструкторами, операторами, техніками.

Чекаємо на Вас у сімейному парку розваг “Галактика”!

Графік роботи:
з 10:00 до 22:00, щодня
Контакти:
м.Київ, просп. Степана Бандери (Московський) 36,
Blockbuster Mall (ст.м. Почайна)

(097) 998 08 24